Лозівські Новини
Понеділок, 2024-05-06, 11:40 AM
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Останні новини

Промывание мозгов или...
Черговики отримають житло у Лозовій
Боротьба з грипом
"Листи щастя"
Земля – народу
Як правильно обрати своє майбутнє?

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

3:09 Програма реформування ЖКГ передбачає фінансування у розмірі 23,5 млрд. грн.

Київ. 15 червня. УНІАН. Ухвалений парламентом Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки» передбачає фінансування у розмірі 23,5 млрд. грн. строком на 5 років. 
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні журналістам міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій КУЧЕРЕНКО.
За його словами, програма передбачає співфінансування місцевої влади, а також інвесторів в проекти з реформування ЖКГ. 
«Якщо держава дає 10 грн., інвестор має дати не менш як 7 грн.», – сказав він. О.КУЧЕРЕНКО повідомив, що фінансування здійснюватиметься і за рахунок введення спеціального режиму оподаткування ПДВ за поданням житлово-комунальних послуг, а кошти держбюджету прямуватимуть на фінансування пілотних проектів у сфері ЖКГ. 
За словами міністра, основна мета програми – вийти на кінець 2014 року «зі стовідсотковими тарифами з покриттям собівартості комунальних підприємств». 
Він також додав, що економічно обгрунтовані тарифи, які планується ввести до кінця 2014 року, включатимуть зменшені нормативи втрат води і тепла підприємствами теплокомуненерго. 

16:30 Держкомпідприємництва ініціює запровадження нового мораторію на зняття депозитів з рахунків кредитних союзів

Київ. 15 червня. УНІАН. Голова Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва (Держкомпідприємництва) Олександра КУЖЕЛЬ ініціює запровадження нового мораторію на задоволення вимог кредиторів кредитних союзів. 
Як передає кореспондент УНІАН, таку ідею вона озвучила сьогодні під час круглого столу.
Зокрема, вона повідомила, що Держкомпідприємництва спільно з кредитними союзами мають намір вже найближчим часом звернутися до голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) Віктора СУСЛОВА з вимогою запровадити такий мораторій.
Як повідомив під час круглого столу представник Держфінпослуг, сьогодні в Україні діє понад 800 кредитних союзів, 120 з них є проблемними. 
У той же час представники кредитних союзів зазначають, що виплати по майже 65% виданим населенню кредитам на сьогодні прострочені. 
На думку О.КУЖЕЛЬ, мораторій допоможе врятувати кредитні союзи від відтоку депозитних коштів населення і таким чином не дестабілізувати ринок. Вона також пропонує ввести в проблемних організаціях тимчасових адміністраторів з метою поліпшення їх фінансового становища і підвищення ліквідності.
Крім того, О.КУЖЕЛЬ наполягає на об`єднанні окремих учасників ринку кредитних союзів з метою створення системи саморегулювання ринку. Голова Держкомпідприємництва закликала учасників ринку розробити свої пропозиції щодо діяльності організацій і подати їх на розгляд Кабінету міністрів у вересні, коли проходитиме засідання уряду спільно з підприємцями.

Газ на далекі села вже не прийде

Міністр із питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко вважає безперспективною подальшу газифікацію сіл.
Про це він сказав на брифінгу, повідомляють Українські новини.
"Доводиться констатувати, що багато років підряд ми всі - депутати всіх скликань, уряду - робили дурниці - ми займалися газифікацією сільської місцевості. От ми газифікували-газифікували для того, щоб зрозуміти, що в наступному році ціна на газ буде не просто великою, а дуже великою. Ціна на газ незабаром усіх зробить дуже і дуже тверезими", - сказав Кучеренко.
При цьому він упевнений, що необхідно більше зусиль приділяти модернізації котелень і переводити їх з газу на альтернативні джерела енергії.
"У мене немає сумнівів, що в сільській місцевості всі ці котли мають бути або на соломі, або на тирсі, або на пеллетах (деревні гранули), або на торфі, або на інших місцевих видах палива", - сказав міністр.
При цьому він поскаржився на те, що недоцільно локально переводити котельні на альтернативні джерела енергії, і підкреслив, що має працювати національна програма з модернізації підприємств комунальної теплоенергетики.
Кучеренко розкритикував місцеві органи влади за невиконання указів Президента і рішень уряду, якими їм доручалося розробити регіональні програми з модернізації теплокомуненерго.
"Жодна область вчасно не виконала доручення й указ Президента з розробки своїх регіональних програм. Без розробки регіональних програм не може бути і національної - це аксіома", - підкреслив міністр.
Він зазначив, що всі пояснення з цього приводу від представників регіонів є смішними.

Мінпраці розпочало виплати постраждалим від стихійного лиха у Волинській обл.
РБК-Україна, 15.06.2009, Київ 16:13

Міністерство праці та соціальної політики України розпочало виплати постраждалим від стихійного лиха у Волинській області. На ці цілі Міністерству вже перераховані кошти з резервного фонду державного бюджету в сумі 17,2 млн грн, повідомляє прес-служба Мінпраці та соцполітики. За складеними на сьогодні районними держадміністраціями списками та відповідно до поданих заяв на фінансування допомоги Мінпраці перерахувало 721,8 тис. грн. За оперативними даними, отриманими від районних управлінь праці та соціального захисту населення, станом на середину дня 15 червня ц.р. у Волинській області заяви про надання допомоги подало 186 постраждалих сімей. У Любомильському районі Волинської області постраждалих від стихійного лиха поки що не виявлено.
Нагадаємо, 10 червня ц.р. у результаті шквального вітру і грозового дощу в Любешівському, Ратнівському, Шацькому, Любомльському і Камінь-Каширському районах Волинської обл. сталося руйнування шатрових кровель будівель, ліній електропередач. В результаті падіння повалених вітром дерев створені перешкоди для руху автомобільного транспорту на дорогах місцевого значення, стихія пошкодила близько 50 житлових будинків і господарських споруд, об'єкти соціальної сфери, АПК і площі посівів, навчальні заклади, 16 ЛЕП, відключено 233 трансформаторних підстанції, без електропостачання і електрозв'язку залишилося 76 населених пунктів області. Троє людей внаслідок стихії отримали незначні травми.

Верховна Рада

16:44 Програма реформування ЖКГ передбачає виділення 3,2 млрд. грн. на розвиток галузі в малих містах – профільний комітет ВР

Київ. 15 червня. УНІАН. Загальнодержавна програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки передбачає фінансування в розмірі близько 3,2 млрд. грн. з державного бюджету протягом п`яти років на розвиток галузі в малих містах.
Про це кореспондентові УНІАН повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства й регіональної політики Олександр ПОПОВ.
За його словами, 3,2 млрд. грн. протягом п`яти років буде виділено на вирішення проблем впорядкування і розвиток житлово-комунального господарства в малих містах України. 
О.ПОПОВ уточнив, що йдеться суто про районні центри та інші малі населені пункти (їх близько 500) в Україні.
«Це не означає, що ці міста не можуть брати участі в отриманні коштів від інших напрямів. Ми хотіли акцентувати на них увагу, тому що саме в бюджетах цих міст взагалі немає грошей на будь-які перетворення», - додав він.

16:48 Реалізація програми реформування ЖКГ дасть змогу створити ОСББ у 50% житлового фонду країни до 2015 року – профільний комітет ВР

Київ. 15 червня. УНІАН. Загальнодержавна програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки передбачає створення об`єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у 50% житлового фонду України.
Про це кореспондентові УНІАН повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Олександр ПОПОВ.
За його словами, одна з цілей програми – щоб замість монопольних мікрорайонних об`єднань, ЖЕКів, з`явилися об`єднання співвласників багатоквартирних будинків як юридичні особи, які згодом запропонують експлуатацію та управління житловим фондом структурам, які будуть здатні це зробити.
«Основний напрям у цьому законі – підтримка створення ОСББ через механізм стимулювання державою цього процесу. Він полягає в тому, що понад 10 млрд. грн. з державного бюджету протягом 5 років буде виділено на капітальний ремонт і реконструкцію, а також впровадження енергозберігальних технологій у системі житлового фонду за умови, що створено ОСББ», - сказав експерт. 
За словами О.ПОПОВА, очікується, що в результаті дії програми близько 50% житлового фонду, особливо багатоповерхових будинків, буде переведено «на систему, коли самі жителі братимуть участь в управлінні житловим фондом, у визначенні тарифів». 

Резонансні справи

16:02 З початку року податківці виявили незаконно заявленого до відшкодування ПДВ на 3,5 млрд. грн. - ДПАУ

Київ. 15 червня. УНІАН. У січні-травні 2009 року податківці виявили незаконно заявленого до відшкодування податку на додану вартість на суму 3 млрд. 457,7 млн. грн., що на 199,4 млн. грн. більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Про це сказано в повідомленні прес-служби Державної податкової адміністрації України (ДПАУ), переданому УНІАН.
За даними ДПАУ, в Україні цього року фактично відшкодовано підприємствам 13 млрд. 572,2 млн. грн., з них на рахунки платників – 12 млрд. 29 млн. грн. Усього було задекларовано до відшкодування 19 млрд. 321 млн. грн.
З початку року найбільша сума відшкодувань ПДВ (майже 90%) була здійснена товаровиробникам-експортерам власної продукції.

Світові події

09:06 У Фінляндії зупинилися на добу потяги у зв`язку зі страйком залізничників

Київ. 15 червня. УНІАН. День без залізниці доведеться сьогодні пережити фінам - усі потяги країни Суомі зупинилися сьогодні о 3 годині ночі за місцевим часом і вирушать у дорогу лише через добу, передає ІТАР-ТАСС. 
Майже 200 тисяч чоловік, які щодня користуються послугами залізниць Фінляндії, змушені шукати інші засоби пересування. 
Причиною, через яку все залізничне сполучення Фінляндії паралізоване на добу, став одноденний страйк залізничних робітників на знак протесту проти планів керівництва державного концерту VR Group, який забезпечує роботу залізниць країни, тимчасово звільнити 1500 чоловік, незважаючи на одержаний за підсумками 2008 року прибуток у 56 млн. євро. У страйку братимуть участь близько 7,5 тис. чоловік.

11:13 Росія готує для Білорусі ”газову війну” у відповідь на бойкот саміту ОДКБ - ЗМІ

Київ. 15 червня. УНІАН. Росія і Білорусія після бойкоту Президентом Білорусі Олександром ЛУКАШЕНКОМ саміту ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку – УНІАН) не тільки не збираються вирішувати ”м`ясо-молочний” конфлікт, що виник, мирними способами, але й готують взаємні заходи щодо подальшого протистояння. За інформацією газети ”Коммерсант”, Москва здійснить нову економічну атаку на Мінськ - цього разу газову. А Білорусь натомість розмірковує щодо введення митного контролю на кордоні з Росією. 
Приводом для демаршу О.ЛУКАШЕНКА на саміті ОДКБ стало рішення Росспоживнагляду заборонити постачання до РФ білоруської молочної продукції. 
”Комерсант” нагадує: ще наприкінці травня радник Посольства РФ в Мінську з економічних питань Андрій КУЗНЕЦОВ заявив, що Білорусь розплачується за російський газ не в повному обсягу. Це питання обговорювалося Дмитром МЕДВЕДЄВИМ і О.ЛУКАШЕНКОМ в грудні 2008 року. Тоді вони домовилися, що Білорусь платитиме за газ за середньоєвропейською ціною зі знижуючим коефіцієнтом 0,8 за вирахуванням транспортних витрат і мита на експорт. 
Проте в першому кварталі 2009 року Мінськ сплатив поставки за колишнім тарифом, накопичивши таким чином борг перед ”Газпромом” на суму близько 70 млн. доларів. 
Наприкінці березня російська сторона дозволила Мінську оплачувати російський газ за середньорічною ціною близько 150 доларів за тисячу кубометрів, а період остаточного розрахунку було перенесено на кінець року. Проте юридично цей договір закріплено не було і він залишився лише за усною домовленістю. За інформацією ”Коммерсанта”, цю обставину Росія може використати як інструмент додаткового тиску на Мінськ. 
Як стало відомо газеті, за останні дні прем`єр-міністри РФ і Білорусі Володимир ПУТІН і Сергій СИДОРСЬКИЙ провели дві екстрені телефонні розмови. Що саме обговорювали глави урядів і чим закінчилися переговори, не повідомляється. 
Але і в Мінську вже почали підготовку до тривалого протистояння з РФ. Начальник прес-центру Держприкордонкомітету Білорусі Олександр ТИЩЕНКО напередодні повідомив, що за дорученням О.ЛУКАШЕНКА відомство готується до введення елементів прикордонного і митного контролю на кордоні з Росією. За словами О.ТИЩЕНКА, у разі потреби прикордонна і митна служби Білорусі можуть виконати поставлене перед ними завдання в найкоротші терміни. 
Як пише газета ”Ведомості”, в даний час митний контроль і оформлення товарів з третіх країн, що йдуть через Білорусь, існує з російського боку кордону, з білоруського - жодних митних структур немає. Білорусь, за інформацією видання, вже посилила режим огляду на кордоні з Росією. 
Як повідомляв УНІАН, Президент Республіки Білорусь О.ЛУКАШЕНКО заявив, що не бачить сенсу брати участь в сесії Ради колективної безпеки ОДКБ, оскільки вважає, що без подолання нездорових тенденцій в економічній сфері рухатися далі шляхом зміцнення колективної безпеки неможливо. 
Відносини Мінська з Москвою ускладнені «молочною» війною. Крім того, Росія не надала Мінську кредит на 500 млн. доларів. 
14 червня 2009 р. в Москві президенти країн - членів ОДКБ - Росії, Вірменії, Киргизії, Казахстану, Таджикистану – підписали угоду про створення Колективних сил оперативного реагування (КСОР). До угоди не приєдналися Білорусь і Узбекистан.
Напередодні Мінськ оголосив нелегітимними ухвалені рішення на саміті ОДКБ. Згідно зі статутом ОДКБ, рішення організація ухвалює консенсусом, за винятком процедурних питань. Як заявив журналістам прес-секретар МЗС Білорусії Андрій ПОПОВ, підписані в Москві документи одержать легітимний статус лише після висловлення згоди з ними білоруської сторони. 
Російська сторона ще напередодні заявила, що саміт ОДКБ став результативним, а ухвалені документи набули чинності і почали діяти.

Громадська думка

14:03 Рівень корупції в Україні за два роки зменшився на 5% - дослідження

Київ. 15 червня. УНІАН. Загальний рівень корупції в Україні хоча і залишається високим, проте в 2009 році зменшився на 5% у порівнянні з 2007 роком.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні повідомив директор проекту «Гідна Україна», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Юхані ГРОСМАН, презентуючи результати загальнонаціонального дослідження стану корупції в Україні.
Так, якщо в 2007 р. 67% опитаних вказали, що вони ставали учасниками корупційних дій протягом останніх 12 місяців, то в ході нинішнього дослідження цей показник знизився до рівня 62,5%. 
За два минулі роки найбільше скорочення вимагання хабарів зафіксовано під час контактів з органами призову на військову службу (з 32% до 20%), отримання соціальних виплат (з 7% до 3%) та державними медичними закладами (з 65% до 63%). Лідерами ж у вимаганні хабарів, як свідчать результати дослідження 2009 р., є державні медичні установи (63%), заклади середньої освіти (60%), міліція (46%) і ДАІ (40%), вітчизняні ВНЗ (44%) та установи отримання державного житла (40%).

Актуальні коментарі

Щодо першопричинності ПР у зриві коаліційних домовленостей

У Тимошенко обіцяють поконкурувати з Януковичем в другому турі

Переговори про створення широкої коаліції були зірвані через те, що Юлія Тимошенко не погодилася на пропозицію Партії регіонів щодо зміни процедури обрання президента.
Таку позицію озвучив в ефірі програми "Евгений Киселев. Наверху" радник прем’єр-міністра Олег Медведєв.
"Інтерес Януковича полягав у тому, щоб через це (широку коаліцію) знайти полегшений спосіб обратися президентом, можна по-людськи зрозуміти Януковича з точки зору його егоїстичних інтересів. У нього немає ніякого іншого сенсу входити у велику коаліцію, в такій складній економічній світовій ситуації брати на себе відповідальність за ситуацію в країні", - зазначив Медведєв.
За його словами, єдиний інтерес Януковича був у тому, щоби використати цю ситуацію для спрощеної процедури свого обрання президентом.
"Коли стало зрозуміло, що Тимошенко на це не погоджується, бо на це не можна було погодитись, Янукович втратив інтерес до цього процесу", - стверджує Медведєв, повідомляє прес-служба каналу.
"У Тимошенко склалося враження, що можливо Янукович і не планував доводити ці переговори до кінця, а просто вирішив трошки порозважатися в ці переговори з метою певної дискредитації свого основного суперника на президентських виборах", - вважає радник Тимошенко.
"Це була не принципова гра Януковича, а просто гра в принципи", - зауважив Медведєв.
Він звернув увагу, що саме ключові спікери Партії регіонів протягом тижня-двох активно пропагували ідею обрання президента у Верховній Раді.
"В цілому президентський пост в цій історії був предметом їхнього інтересу і це є додатковим логічним доказом того, що зацікавленість в такому, а не інакшому способі обрання президента походило саме від Віктора Федоровича Януковича", - підкреслив Медведєв.
"Питання (про створення широкої коаліції) постало з особливою гостротою не через рейтинги (Тимошенко) і в цій історії про рейтинги вона думала найменше всього, тому що історія за великим рахунком анти рейтингова, а через те, що залишалося критично мало часу, щоб ухвалити рішення і тепер ми бачимо, що потяг пішов і часу для повернення цього процесу немає", - наголосив радник прем’єра.
Щодо шансів Тимошенко та Януковича на президентських виборах, Медведєв зазначив: "Попри поточну соціологію електоральна база Тимошенко у другому турі за визначенням є ширшою, ніж у Януковича. Значною мірою результат буде залежати від того, хто як зможе мобілізувати своїх прибічників і якою буде явка".



Архів записів
Погода

GISMETEO: Погода по г.Лозовая

Інформери

Курсы валют на PROext

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024